Spieszymy z informacją na temat zamówień!
Choć bieżąca sytuacja społeczno-gospodarcza jest dynamiczna. informujemy wszystkich Klientów, iż na tą chwilę realizujemy wszystkie zamówienia i wysyłki kurierskie na bieżąco!

O nas

DLACZEGO MY?

Nasze studio graficzne powstało na początku 2013 roku - od tego momentu stawiamy nieustannie na rozwój technologiczny poparty doświadczeniem naszego zespołu i wiedzą w zakresie technologii druku. Specjalizujemy się w produkcji dekoracji ściennych: obrazów na płótnie oraz naklejek dekoracyjnych - gdzie jesteśmy jednym z liderów rodzimego rynku. 

Nasze obrazy drukujemy w wysokiej rozdzielczości z zachowaniem wysokiego nasycenia barw, na płótnie Canvas o gramaturze 250g/m2. 
fotoPłótno naciągamy ręcznie na sosnowe krosno malarskie stanowiące solidny trzon obrazu. W celu zachowania najwyższej jakości wykończenia boki obrazu zostają zadrukowane motywem wybranego zdjęcia, dzięki tej operacji nie ma potrzeby oprawiania zdjęcia w dodatkową ramę. Nasze obrazy idealnie sprawdzą się w aranżacji własnych czterech kątów lub jako trafiony spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby.