Obrazy na płótnie Azja. Sklep ObrazyDruk.pl

Przenieś piękno Azji do swojego domu

Azja to największy kontynent na świecie z uwagi na zróżnicowanie terenu nie bez powodu nazywany jest również kontynentem kontrastów geograficznych. Azja to tętniąca życiem enklawa pełna wspaniałych zabytków, różnorodnych kultur, zapierających dech w piersiach starożytnych osad, nowoczesnych miast oraz urokliwych wielokulturowych świątyń. Myśląc o Azji trudno nie wspomnieć o najwyższych górach świata, pięknych plażach oplatanych błękitem mórz i oceanów czy dzikich lasach tropikalnych i wciąż aktywnych

Czytaj więcej...

10 najpopularniejszych miejsc w Azji, które możesz wydrukować jako obraz na płótnie

To wszystko sprawia, że obrazy na płótnie w kategorii Azja, cieszą się niezwykłą popularnością, nasza galeria darmowych obrazów to namiastka Azjatyckiej różnorodności.

Wielki Mur Chiński a może Tadż Mahal? Wybierz swój obraz na płótnie.

Godne polecenia są foto obrazy z górskimi pasmami przeplatanymi wygasłymi i aktywnymi wulkanami na ostatnim Azjatyckim przyczółku – Kamczatce, Wietnamska skalista zatoka Ha Long, fascynujący Wielki Mur Chiński będący największą po Pekinie atrakcją w północnych Chinach i jednocześnie największą fortyfikacją obronną na świecie.

Następnym często wybieranym motywem obrazu z zdjęcia, jest zaliczany do jednego z nowych siedmiu cudów świata Indyjski Tadź Mahal. Niemalejącą popularnością cieszy się również świątynia hinduistycznego bóstwa Winszu - największy obiekt sakralnym starożytnego miasta Angkor w Kambodży, oraz groty Yungang w których znajdują się starożytne rzeźby i świątynie buddyjskie.

Na odwiedzających nasz dom gościach z pewnością duże wrażenie zrobią foto obrazy na płótnie przedstawiające górskie pasma, zapierające dech w piersiach fotografie najwyżej góry świata - Mount Everest w Himalajach lub przepiękne ujęcia czynnego wulkanu na Indonezyjskiej wyspie Jawa.

Klimatyczną sypialnie na pewno urozmaicą pełne zieleni fotoobrazy przedstawiające Czekoladowe Wzgórza na Filipinach lub leżące na pograniczu Wietnamu i Chin urokliwe Wodospady Ban Gioc i Detian. Polecamy również uniwersalne fotografie pod względem miejsca przeznaczenia - a dokładniej mamy tu na myśli obrazy na płótnie z przepięknymi rajskimi plażami Azjatyckich Malediwów lub cieszące oko widoki Filipińskich wysp Palawano obmywanych przez błękitne wody Morza Południowochińskiego.