Obrazy na płótnie owoce

Obrazy na płótnie – Owoce

Owoce i warzywa pełnią bardzo ważną rolę w życiu człowieka, są one przede wszystkim ważnym elementem zrównoważonej i zdrowej diety. Dodatkowo są bardzo dobrym źródłem witamin i składników mineralnych przez co dietetycy zalecają wprowadzenie do naszego jadłospisu szerokiej gamy różnorodnych warzyw i owoców.

Czytaj więcej...

O stosowaniu w naszej diecie owoców i warzyw mogę przypominać nam fotoobrazy stanowiąc przy okazji elegancką dekorację ścian naszej w kuchni i jadalni. Różnorodność kolorów, smakowity wygląd, bijąca z zdjęć świeżość sprawia, że po tego typu obrazy na płótnie coraz częściej sięgają nasi Klienci dbający o niebanalny i jednocześnie nowoczesny wystrój kuchni swojego domu lub mieszkania.

Szczególnie popularne są obrazy z zanurzonymi w klarownie czystej wodzie cytrusami, soczystymi gruszkami, zielonymi jabłuszkami a także świeżo zebranymi jagodami i malinami. Inspiracji do aranżacji ścian w kuchni jest zdecydowanie więcej; na przykład warto zastanowić się nad wyborem w formie obrazu z zdjęcia zielono-listnych warzyw w towarzystwie kolorowych papryk i czerwonych pomidorów, zaś desery przyozdobione słodkimi truskawkami i żywo czerwonymi poziomkami mogą cieszyć oko naszych gości przyjmowanych w jadalni.