Obraz na płótnie z flamingami

Obraz na ścianę Flaming

Przedstawiamy starannie dobraną, bogatą kolekcję obrazów na płótnie z motywem pięknych flamingów.

Najbardziej rozpowszechnionym i rozpoznawalnym gatunkiem jest flaming różowy. Zamieszkuje on różne rejony ziemi począwszy od wysp Afryki, basen morza Śródziemnego (tereny Hiszpanii, Francji, Turcji oraz Grecji), morza czarnego, a także jego przedstawicieli znajdziemy w Azji środkowej i na Bliskim Wschodzie. Cechuje go przepiękne intensywne różowe ubarwienie, zakrzywiony dziób, esowato wygięta szyja, smukła sylwetka, długie nogi i wzrost nawet do półtorej metra.

Czytaj więcej...

Wszystkie te elementy sprawiają, że są to ptaki wyjątkowo piękne i uwielbiane, nie ma się zatem co dziwić, że motyw flamingów jest bardzo często wybierany jako foto obraz na płótnie.

Cudowne pióra i wspaniała intensywność kolorów sprawia, że obrazy z flamingami brodzącymi w płytkich jeziorach czy lagunach stały się niezwykle popularne i doskonale nadają się jako dekoracja gustownej sypialni zaprojektowanej w odcinaniach bieli i różu. Flamingi są ptakami wyjątkowo towarzyskimi i lojalnymi, przez co obraz na płótnie z rodziną flamingów odnajdzie się również w przestronnym salonie, lub może też cieszyć oko domowników będących w trakcie spożywania posiłków w jadalni lub kuchni.