Obrazy na płótnie Afryka

Wybierz się w podróż po Afryce. Zamów swój obraz na płótnie.

Nasze obrazy na płótnie stanowią swoiste drzwi do tego kontynentu, w swojej starannie przygotowanej galerii obrazów zabierzemy Was w podróż po żywych kolorach Afryki, tajemniczych miejscach i unikalnej faunie i florze. Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent na ziemi. Pod kątem turystycznym dopiero powoli odkrywany w naszym kraju. Miliony kilometrów kwadratowych zapierającej dech w piersiach zróżnicowanej przyrody, ogrom atrakcji turystycznych i setki zakątków nietkniętych przez człowieka sprawiają, że Polacy coraz częściej jako kierunek turystyczny wybierają właśnie Czarny Ląd.

Czytaj więcej...

Starożytny Egipt pomysłem na wspaniały obraz na płótnie.

Oferujemy obrazy przedstawiające prawdziwe hity popularnych w Polsce kierunków afrykańskich wyjazdów m.in. Egiptu, gdzie obok plażowania często wybieramy również wycieczkę do piramid w Gizie, Sakkarę, zabytki w Luksorze, Karnaku i Aleksandrii. Foto obrazy z starożytnego Egiptu doskonale ozdobią każde pomieszczenie naszego domu, bez względu na przeznaczenie.

Łagodna i drapieżna Afryka na obrazach.

Podobnie jest w przypadku drugiego najchętniej wybieranego kierunku turystycznych wypraw a mianowicie mowa tu o Keni i Tanzanii, gdzie w pięknych okolicznościach Parku Narodowego Serengeti mamy możliwość zobaczenia z bliska wielkich ssaków. Dla wszystkich poszukujących wyjątkowej przyrody i zdjęć dzikich zwierząt polecamy obrazy na płótnie właśnie z Parku Narodowego, który znany jest głównie z migrujących stad zebr, gazeli, bawołów i antylop. Spotkamy tam również żyrafy, słonie, nosorożce oraz setki drapieżników.

Oczywiście obok tych wspaniałych atrakcji turystycznych Afryka ma dla nas jeszcze sporo miejsc, naturalnych cudów świata, które prezentujemy w naszej galerii m.in. Wodospady Wiktorii leżące na granicy Zambii i Zimbabwe, Kilimandżaro - najwyższy szczyt czarnego lądu znajdujący się w Tanzanii, wznoszący się na wysokość 5895 m n.p.m. Wspaniałe ujęcia piaszczystych wydm Sahary, pełnych zieleni oaz, a także niespotykane kadry spalonych słońcem miast leżących w sercu pustyni.

Wybierając obrazy na płótnie z miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z pewnością zrobimy wrażenie na wszystkich gościach odwiedzających nasze domostwo. Fenomenalne panoramy z błyszczącymi taflami licznych jezior w Kenii, okolic doliny Nilu czy zapierające dech w piersiach Góry Stołowe w RPA idealnie wpasują się zaś idealnie w wystrój biura każdej firmy.