Obrazy na płótnie Afryka

Obrazy na płótnie – Afryka.

Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent na ziemi. Pod kątem turystycznym dopiero powoli odkrywany w naszym kraju. Miliony kilometrów kwadratowych zapierającej dech w piersiach zróżnicowanej przyrody, ogrom atrakcji turystycznych i setki zakątków nietkniętych przez człowieka sprawiają, że Polacy coraz częściej jako kierunek turystyczny wybierają właśnie Czarny Ląd.

Czytaj więcej...

Nasze obrazy na płótnie stanowią swoiste drzwi do tego kontynentu, w swojej starannie przygotowanej galerii obrazów zabierzemy Was w podróż po żywych kolorach Afryki, tajemniczych miejscach i unikalnej faunie i florze.

Oferujemy obrazy przedstawiające prawdziwe hity popularnych w Polsce kierunków afrykańskich wyjazdów m.in. Egiptu, gdzie obok plażowania często wybieramy również wycieczkę do piramid w Gizie, Sakkarę, zabytki w Luksorze, Karnaku i Aleksandrii. Foto obrazy z starożytnego Egiptu doskonale ozdobią każde pomieszczenie naszego domu, bez względu na przeznaczenie.

Podobnie jest w przypadku drugiego najchętniej wybieranego kierunku turystycznych wypraw a mianowicie mowa tu o Keni i Tanzanii, gdzie w pięknych okolicznościach Parku Narodowego Serengeti mamy możliwość zobaczenia z bliska wielkich ssaków. Dla wszystkich poszukujących wyjątkowej przyrody i zdjęć dzikich zwierząt polecamy obrazy na płótnie właśnie z Parku Narodowego, który znany jest głównie z migrujących stad zebr, gazeli, bawołów i antylop. Spotkamy tam również żyrafy, słonie, nosorożce oraz setki drapieżników.

Oczywiście obok tych wspaniałych atrakcji turystycznych Afryka ma dla nas jeszcze sporo miejsc, naturalnych cudów świata, które prezentujemy w naszej galerii m.in. Wodospady Wiktorii leżące na granicy Zambii i Zimbabwe, Kilimandżaro - najwyższy szczyt czarnego lądu znajdujący się w Tanzanii, wznoszący się na wysokość 5895 m n.p.m. Wspaniałe ujęcia piaszczystych wydm Sahary, pełnych zieleni oaz, a także niespotykane kadry spalonych słońcem miast leżących w sercu pustyni.

Wybierając obrazy na płótnie z miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z pewnością zrobimy wrażenie na wszystkich gościach odwiedzających nasze domostwo. Fenomenalne panoramy z błyszczącymi taflami licznych jezior w Kenii, okolic doliny Nilu czy zapierające dech w piersiach Góry Stołowe w RPA idealnie wpasują się zaś idealnie w wystrój biura każdej firmy.